7.30 - 7.50
CHECK IN

CHECK IN

REGISTRÁCIA ATLÉTOV

8.00 - 8.30
BRIEFING

BRIEFING

OBOZNÁMENIE ATLÉTOV O WORKOUTE

8.50
OTVORENIE SHOWROOM SHOWDOWN

OTVORENIE SHOWROOM SHOWDOWN

SLÁVNOSTNÉ ZAHÁJENIE PODUJATIA

9.00 - 11.26
WORKOUT 1 - CLIO & JERK

WORKOUT 1 - CLIO & JERK

TO BE ANNOUNCED 😏

10.00 - 16.30
CHALLENGE PRE VEREJNOSŤ

CHALLENGE PRE VEREJNOSŤ

SÚŤAŽ VO VYTRVALOSTI PRE VEREJNOSŤ, V KTOREJ SI NAJLEPŠÍ MUŽ A ŽENA ODNESÚ ŠTVORKOLESOVÉHO TÁTOŠA NA TÝŽDEŇ S PLNOU NÁDRŽOU 💪

11.45 - 12.15
VYSTÚPENIE ŠPECIÁLNYCH GYMNASTIEK ARABESKA

VYSTÚPENIE ŠPECIÁLNYCH GYMNASTIEK ARABESKA

SVOJU CHOREOGRAFIU NÁM PRÍDU PREDVIESŤ ŠPORTOVKYNE Z OBČINSKEHO ZDRUŽENIA ARABESKA, KTORÉ JE ČLENOM ŠPECIÁLNYCH OLYMPIÁD SLOVENSKO

12.35 - 14.04
WORKOUT 2 - ANOTHER ONE DRIVES A DUSTER

WORKOUT 2 - ANOTHER ONE DRIVES A DUSTER

TO BE ANNOUNCED 😏

14.25 - 14.55
WORKOUT PRE DETI

WORKOUT PRE DETI

WORKOUT VYTVORENÝ PRE DETI, DO KTORÉHO SA MÔŽE ZAPOJIŤ ŠIROKÁ VEREJNOSŤ

15.20 - 16.50
WORKOUT 3 - RS SPRINT

WORKOUT 3 - RS SPRINT

TO BE ANNOUNCED 😏

17.00
VYHLÁSENIE TOMBOLY

VYHLÁSENIE TOMBOLY

TOMBOLA ZLOŽENÁ Z ATRAKTÍVNYCH CIEN, Z KTOREJ CELÝ VÝŤAŽOK BUDE DAROVANÝ OZ ARABESKA NA ROZVOJ ŠPORTOVEJ ČINNOSTI

17.33
VYHODNOTENIE CHALLENGE

VYHODNOTENIE CHALLENGE

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE PRE VEREJNOSŤ O AUTO NA TÝŽDEŇ PRE NAJLEPŠIU ŽENU A NAJLEPŠIEHO MUŽA 💪

17.40
VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

VYHODNOTENIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH ATLÉTOV SHOWROOM SHOWDOWN 2019 A ODOVZDÁVANIE CIEN VÍŤAZOM

09.00 - 9.20
HEAT 01

WORKOUT MALE

HEAT 01

1 Denis Žužič, 2 Filip Gucky, 3 Gabriel Dzan, 4 Lukáš Pavlík, 5 Maroš Vajda, 6 Silvester Buda

9.26 - 9.46
HEAT 02

WORKOUT MALE

HEAT 02

1 Norbert Blaško, 2 Andrej Kopták, 3 Lukáš Böhm, 4 Ján Vernarský, 5 Miroslav Filip

9.52 - 10.12
HEAT 03

WORKOUT MALE

HEAT 03

1 Marek Bielik, 2 Samuel Plesník, 3 Jakub Dunaj, 4 Martin Bielik, 5 Matej Triebeľ

10.18 - 10.38
HEAT 04

WORKOUT MALE

HEAT 04

1 Tomáš Bartek, 2 Andrej Kukučka, 3 Boris Leško, 4 Branislav Martanovič, 5 Lukáš Jäger

10.50 - 11.10
HEAT 01

WORKOUT FEMALE

HEAT 01

1 Daniela Mesiková, 2 Lenka Bilská, 3 Bibiána Večeřová, 4 Petra Kyrinovičová, 5 Mária Plevková, 6 Natália Rusňáková

11.06 - 11.26
HEAT 02

WORKOUT FEMALE

HEAT 02

1 Marianna Lajtošová, 2 Tamara Korenačková, 3 Natália Molitorisová, 4 Petra Harantová, 5 Linda Vallová, 6 Alexandra Lesayova

12.35 - 12.43
HEAT 1

WORKOUT MALE

HEAT 1

1 Denis Žužič, 2 Filip Gucky, 3 Gabriel Dzan, 4 Lukáš Pavlík, 5 Maroš Vajd,a 6 Silvester Buda,

12.51 - 12.59
HEAT 2

WORKOUT MALE

HEAT 2

1 Norbert Blaško, 2 Andrej Kopták, 3 Lukáš Böhm, 4 Ján Vernarský, 5 Miroslav Filip

13.07 - 13.15
HEAT 3

WORKOUT MALE

HEAT 3

1 Marek Bielik, 2 Samuel Plesník, 3 Jakub Dunaj, 4 Martin Bielik, 5 Matej Triebeľ

13.23 - 13.48
HEAT 4

WORKOUT MALE

HEAT 4

1 Tomáš Bartek, 2 Andrej Kukučka, 3 Boris Leško, 4 Branislav Martanovič, 5 Lukáš Jäger

13.40 - 13.48
HEAT 1

WORKOUT FEMALE

HEAT 1

1 Daniela Mesiková, 2 Lenka Bilská, 3 Bibiána Večeřová, 4 Petra Kyrinovičová, 5 Mária Plevková, 6 Natália Rusňáková

13.56 - 14.04
HEAT 2

WORKOUT FEMALE

HEAT 2

1 Marianna Lajtošová, 2 Tamara Korenačková, 3 Natália Molitorisová, 4 Petra Harantová, 5 Linda Vallová, 6 Alexandra Lesayova

15.20 - 15.30
HEAT 1

WORKOUT MALE

HEAT 1

1 Denis Žužič, 2 Filip Gucky, 3 Gabriel Dzan, 4 Lukáš Pavlík, 5 Maroš Vajd,a 6 Silvester Buda,

15.36 - 15.46
HEAT 2

WORKOUT MALE

HEAT 2

1 Norbert Blaško, 2 Andrej Kopták, 3 Lukáš Böhm, 4 Ján Vernarský, 5 Miroslav Filip

15.52 - 16.02
HEAT 3

WORKOUT MALE

HEAT 3

1 Marek Bielik, 2 Samuel Plesník, 3 Jakub Dunaj, 4 Martin Bielik, 5 Matej Triebeľ

16.08 - 16.18
HEAT 4

WORKOUT MALE

HEAT 4

1 Tomáš Bartek, 2 Andrej Kukučka, 3 Boris Leško, 4 Branislav Martanovič, 5 Lukáš Jäger

16.24 - 16.34
HEAT 1

WORKOUT FEMALE

HEAT 1

1 Daniela Mesiková, 2 Lenka Bilská, 3 Bibiána Večeřová, 4 Petra Kyrinovičová, 5 Mária Plevková, 6 Natália Rusňáková

16.40 - 16.50
HEAT 2

WORKOUT FEMALE

HEAT 2

1 Marianna Lajtošová, 2 Tamara Korenačková, 3 Natália Molitorisová, 4 Petra Harantová, 5 Linda Vallová, 6 Alexandra Lesayova